Produkty KAMA fire wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego są całkowicie odporne na czynniki zewnętrzne – silny upał, duży mróz, promieniowanie słoneczne, wodę, spaliny, zanieczyszczenia powietrza i czynniki biologiczne. Mogą być przez wiele lat użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Biokominki KAMA fire pełnią głównie rolę dekoracyjną zachwycając swoim pięknem i roztaczając wokół czar i magię prawdziwego ognia. W zimne dni bardzo przyda się także ich druga funkcja – ogrzewanie. Jakże miło jest siedzieć w ogrodzie lub na tarasie patrząc w tańczące płomienie i czując jak do nas dociera przyjemne ciepło. Biokominek ustawiony wewnątrz domu lub mieszkania może stanowić źródło ciepła, którego użytkowanie nie wymaga zezwoleń, przewodów kominowych, podłączenia do instalacji elektrycznej lub gazowej, a także obowiązkowych przeglądów. Biopaliwo spala się bardzo czysto wytwarzając jedynie parę wodną oraz dwutlenek węgla. Para wodna zwiększa wilgotność powietrza, co korzystnie wpływa na samopoczucie przebywających ludzi. Nie ma brudu, dymu, popiołu ani niebezpiecznych iskier. Biokominek można bardzo łatwo i szybko uruchomić oraz zgasić. Całe ciepło pozostaje w pomieszczeniu, a nie ucieka częściowo przez komin.

Bardzo dużą zaletą naszych produktów jest ich mobilność. Dzięki małej wadze biokominek może być bez kłopotu przeniesiony w dowolne miejsce. Daje to ogromną swobodę w aranżacji przestrzeni. Możesz spotkać się z przyjaciółmi w ogrodzie, na tarasie czy też w salonie – gdzie tylko zechcesz. Wszędzie tam będzie wam towarzyszyć magia ognia z KAMA fire wprawiając wszystkich w niezapomniany nastrój. Urządzenia można ustawić na środku pomieszczenia lub przy ścianie – zawsze będą wyglądały doskonale.

Większość naszych biokominków można dodatkowo wyposażyć w kółka dla jeszcze łatwiejszego ich przemieszczania. Kółka umieszczane są w specjalnej wnęce w dnie korpusu i są praktycznie niewidoczne. Przeznaczone są to jazdy po gładkich, równych powierzchniach i posiadają oponki nie brudzące nawierzchni. Wersje z kółkami wymagają większej uwagi przy użytkowaniu, gdyż przypadkowo popchnięte mogą stworzyć potencjalne zagrożenie. Kółek nie montujemy w modelach Parga, Faro oraz w innych wielkości S (wysokość 45 cm) - za wyjątkiem modelu Olib.

Ogień płonący w kominkach KAMA fire może być osłonięty specjalnym szklanym cylindrem. Rozwiązanie to wygląda niezwykle dekoracyjnie, a także zwiększa bezpieczeństwo. Pozwala również cieszyć się żywym ogniem w bardzo wietrzną pogodę, gdyż płomień nie gaśnie.

Do naszych produktów dodatkowo oferujemy pokrowce, które są bardzo użyteczne gdy przechowujemy biokominek w ogrodzie - zachowują go w czystości i gotowości do działania. Osłony projektowane są jako nieprzemakalne, ale przy bardzo mokrej pogodzie zalecamy przeniesienie urządzenia w osłonięte miejsce.
Warszawa, ul. Wólczyńska 20822 817 95 55,   22 817 95 54,   22 462 32 68info@kamafire.com