Biokominki KAMA fire mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń – są odporne na warunki pogodowe. Wszędzie będą roztaczały magię ognia, przyciągały spojrzenia ludzi i wzbudzały pozytywne emocje.

Produkujemy kominki w dziewięciu liniach wzorniczych i czterech standardowych kolorach. Na życzenie oferujemy także wiele innych barw. Dzięki temu nasze produkty będą pasowały do każdej aranżacji i zadowolą wszystkie gusta.

Sześć z wytwarzanych wzorów - Tracino, Anakena, Manacor, Garafia, Canico oraz Silba dostępnych jest w różnych wielkościach. Ich korpusy mogą mieć wysokość 45, 60, 75 lub 100 cm - każdy może wybrać coś dla siebie. Ofertę uzupełniają dodatkowe trzy wzory – mały Faro, wysoka i smukła Parga oraz niski Olib o dużej średnicy.

Kominki KAMA fire są lekkie i przy tym niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu są naprawdę mobilne – bez trudu przeniesiesz je do innego pomieszczenia, na taras czy do ogrodu. Mogą towarzyszyć Ci wszędzie, gdzie tylko zechcesz spotkać się z przyjaciółmi lub poczytać książkę. Dodatkowo, większość modeli może być wyposażonych w kółka, całkowicie niewidoczne i bardzo ułatwiające przemieszczanie.

Ogień w naszych biokominkach osłonięty jest rurą z żaroodpornego szkła. Jest to niezwykle efektowne, gdyż na ściankach cylindra pięknie odbijają się tańczące płomienie. Rozwiązanie to zwiększa też bezpieczeństwo użytkowania, a także zapobiega zdmuchnięciu płomienia przez wiatr. Biokominki można nabyć również w wersji bez szklanej osłony.

Palniki KAMA fire są zaawansowanymi technicznie, bezpiecznymi urządzeniami i zapewniają wydajne spalanie. Ich specjalna konstrukcja nie pozwala na wylanie się paliwa w przypadku przewróceniu kominka. Czas palenia wynosi około 10 godzin, co wystarcza nawet na bardzo długie spotkanie z przyjaciółmi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi biokominkami.


Warszawa, ul. Wólczyńska 20822 817 95 55,   22 817 95 54,   22 462 32 68info@kamafire.com